flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Продовжено особливий режим роботи суду

31 липня 2020, 14:34

     Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 641 від 22 липня 2020 про продовження карантину до 31 серпня 2020 року і затвердив поділ країни на 4 типи епідемічних зон та критерії такого поділу.

     У зв’язку з продовженням карантину до 31 серпня 2020, відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року, № 392 від 20.05.2020 року, № 500 від 17.06.2020 року, № 641 від 22.07.2020, наказом голови Київського районного суду м. Полтави № 20-о.д. від 31.07.2020 року продовжено особливий режим роботи Київського районного суду м. Полтави та карантинні заходи до 31 серпня 2020 року.

     З метою недопущення розповсюдження інфекційних захворювань, у тому числі, спричинених коронавірусом, збереження життя, здоров’я і забезпечення безпеки працівників та відвідувачів суду, Київським районним судом м. Полтави вжито заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків розповсюдження коронавірусної інфекції, зокрема:

- здійснюється інформування відвідувачів і працівників суду про шляхи поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та заходи профілактики і реагування на виявлення симптомів захворювання. Відповідну інформацію розміщено в загальнодоступних місцях у приміщенні суду.

- припинено всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду (круглі столи, семінари, дні відкритих дверей тощо);

- тимчасово зупинено особистий прийом громадян керівництвом;

 - у суді обмежено проведення нарад, семінарів, навчань та інших масових заходів, крім невідкладних, які проводяться в режимі відеоконференції, обмежено направлення працівників суду у відрядження, крім випадків, коли така участь є обов’язковою;

- обмежено контактування працівників  канцелярії з відвідувачами щодо приймання документів;

- заборонено допуск у судові засідання та приміщення суду відвідувачів без засобів індивідуального захисту та осіб з ознаками респіраторних захворювань;

- обмежено допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових засідань;

- в робочих кабінетах та інших приміщеннях проводиться щоденне вологе прибирання із використанням дезінфікуючих засобів;

- здійснюється додаткова дезінфекція і кварцування залів судових засідань та приміщень загального доступу;

- посилено заходи санітарного контролю: у службових і технічних приміщеннях проводиться щоденне вологе прибирання поверхонь, комп’ютерної техніки та телефонних апаратів з додаванням дезінфікуючого розчину, протирання дезінфікуючим розчином ручок вхідних дверей, у залах судових засідань, поручнів на сходах, у доступних для відвідувачів та працівників місцях розміщено засоби для дезінфекції рук.

     У період карантину Київський районний суд м. Полтави жодного дня не припиняв здійснення правосуддя та продовжує виконувати свій конституційний обов’язок і надалі, а тому судді та апарат суду щодня перебувають в зоні ризику.

     З метою попередження інфекційних захворювань, у тому числі викликаних коронавірусною інфекцією COVID-19, Київський районний суд м. Полтави також просить громадян утриматися від відвідин суду, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання.

     Просимо поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду із використанням поштового зв’язку, сервісів «Електронного суду» та електронної пошти.