Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

15 листопада 2016 року набув чинності наказ Державної судової адміністрації від 07.11.2016 р. № 227 про затвердження Тимчасового регламенту направлення судом електронних документів учасникам судового процесу, кримінального провадження.

Тимчасовий регламент визначає порядок направлення учасникам судового процесу, кримінального судочинства процесуальних документів в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді відповідно до процесуального законодавства.

Для отримання процесуальних документів в Київському районному суді м. Полтави в електронному вигляді Вам потрібно:

  1. Зареєструватись і системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
  2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у Вашій справі, що видані після дати подання вказаної заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу в домені mail.gov.ua, зазначену в заявці.

Суд після виготовлення та підписання процесуального документа паралельно надсилатиме електронні копії процесуального документа, скріплені електронним цифровим підписом судді (судді-доповідача, головуючого судді), електронною поштою за вказаною адресою.