flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

З 10 грудня на варті Київського районного суду м. Полтави перебуває Служба судової охорони

11 грудня 2019, 10:32

     10 грудня 2019 Територіальним управлінням Служби судової охорони в Полтавській області (ТУ ССО) взято під захист будівлю та апарат Київського районного суду м. Полтави.

     Сьогодні, 11 грудня, на урочистих зборах колективу суду відбулось представлення голови Територіального управління Служби судової охорони в Полтавській області Аленіна Олександра Геннадійовича, заступника голови Територіального управління Служби судової охорони в Полтавській області Мажаєва Дмитра Юрійовича та заступника командира відділення Територіального управління Служби судової охорони в Полтавській області Скирди Олексія Віталійовича.

     Голова Територіального управління Служби судової охорони в Полтавській області Аленіна Олександр Геннадійович побажав суддям та апарату суду наснаги та плідної праці, та пообіцяв докласти максимум зусиль для ведення гарної служби судовою охороною, щоб стати гарантією безпеки, у першу чергу, для суддів та апарату суду, і звичайно для відвідувачів суду.

 


Нагадаємо! Відповідно до Положення про Службу судової охорони, затвердженого Вищою радою правосуддя 4 квітня 2019 року, в Україні створили державний орган у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах.

     Основними завданнями Служби є:

  1. Підтримання громадського порядку в суді.
  2. Запобігання проявам неповаги до суду та їх припинення.
  3. Охорона приміщень суду, органів та установ системи правосуддя.
  4. Виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників апарату суду.
  5. Забезпечення безпеки учасників судового процесу.

     Стратегія розвитку Служби судової охорони охоплює період до 2022 року.

     Становлення Служби відбуватиметься у три етапи:

  • Перший (2019–2020 роки) – це комплектування органів управління та підрозділів, що виконуватимуть завдання з охорони Вищого антикорупційного суду та інших об’єктів, навчання та підвищення кваліфікації співробітників, охорона 100 % об’єктів у місті Києві, Київській та Вінницькій областях, апеляційних та місцевих судів у 16 областях України (у 2020 році Службою буде взято під охорону 405 об’єктів).
  • На другому етапі (у 2021  році) планується забезпечити охорону решти об’єктів (855), доукомплектувати штат органів управління та підрозділи оперативно-раптової дії і особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей.
  • Третій етап (2022 рік) – це завершення навчальних програм, доукомплектація підрозділів оперативно-раптової дії, завершення матеріально-технічного оснащення Служби.