Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Новації у виконанні судових та інших рішень

01 лютого 2018, 09:58

       31 січня 2018 року в Полтаві за ініціативи БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» та підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів проведено «круглий стіл», в роботі якого прийняла участь суддя спікер Київського районного суду м. Полтави  Васильєва Любов Миколаївна.

       Проведення заходу відбувався у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, в ході якого представники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, неурядових організацій, державні та приватні виконавці, адвокати, судді, науковці з Полтавщини та Хмельниччини обговорили  поточний стан реформи в галузі виконання судових та інших рішень та перепони щодо її впровадження.

       Учасники засідання  проаналізували поточний стан змін в галузі виконання судових та інших рішень, зупинилися на новелах процесуального законодавства, окреслили шляхи поліпшення співпраці органів державної виконавчої служби, приватних виконавців та судів. Не залишили осторонь правники і питання законодавчих прогалин, що заважають підвищенню ефективності роботи, про які зазначив Віталій Коноз, заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області з питань державної виконавчої служби - начальник Управління ДВС.

       Начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко в ході обговорення зазначив, що виконавча служба у 2018 році має стати більш відкритою, оновитися не лише кадрово, а й змінити свою філософію задля підвищення ефективності роботи. Досягти поставлених цілей допоможуть серйозні нововведення, серед яких - створення реєстру боржників по аліментах, створення сервісних центрів ДВС, запуск системи перевірки якості надання послуг в органах ДВС, адже ефективна робота даної системи є одним із елементів сучасної правової держави.