11 листопада 2015 року в приміщенні Київського районного суду м. Полтави з працівниками апарату суду проведено позапланове семінарське заняття з наступних тем:
- «Вивчення положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Київського районного суду м. Полтави»;
- «Правила поведінки працівника суду»;
- «Етика поведінки державного службовця».
Семінарське заняття підготував та провів секретар судових засідань Алексєєв М.М.

