
Інформуємо, що у зв’язку зі збільшенням навантаження в роботі суду, обумовленого передачею підсудності Слов’янського міськрайонного суду Донецької області до Київського районного суду м.Полтави, та враховуючи неукомплектованість штату працівників, суд тимчасово припиняє проведення відеоконференцій за дорученням інших судів із 16 червня 2026 року.
Про відновлення проведення судових засідань у режимі відеоконференції буде повідомлено додатково.

