flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт за 2014 р

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запитом на інформацію є прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним, може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Положення вказаного Закону не поширюються на відносини щодо отримання інформації суб'єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» наказом керівника апарату суду було затверджено Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Київського районного суду м. Полтави та призначено відповідального працівника за організацію доступу до публічної інформації.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» на адресу Київського районного суду м. Полтави запитів на отримання публічної інформації:

 

-          протягом січня 2014 року не надходило,

 

-          протягом лютого 2014 року не надходило,

 

-          протягом березня 2014 року не надходило,

 

-          протягом квітня 2014 року не надходило,

 

-          протягом травня 2014 року надійшов 1 запит на отримання публічної інформації, за формою, встановленою Законом України «Про доступ до публічної інформації». Однак у зв’язку з тим, що запитувана інформація не належала до публічної, вказаний запит було розглянуто в порядку Закону України «Про звернення громадян», відповідь надано в межах строку, передбаченого ст. 20 вказаного Закону,

-          протягом червня 2014 року не надходило,

 

-          протягом липня 2014 року надійшов 1 запит на отримання публічної інформації, за формою, встановленою Законом України «Про доступ до публічної інформації». Однак у зв’язку з тим, що запитувана інформація не належала до публічної, вказаний запит було розглянуто в порядку Закону України «Про звернення громадян», відповідь надано в межах строку, передбаченого ст. 20 вказаного Закону,

-          протягом серпня 2014 року не надходило,

-          протягом вересня 2014 року не надходило,

-          протягом жовтня 2014 року не надходило,

-          протягом листопада 2014 року не надходило,

-          протягом грудня 2014 року, на адресу суду надійшов 1 запит на отримання публічної інформації, за формою, встановленою Законом України «Про доступ до публічної інформації», відповідь надано в межах строку, передбаченого ст. 20 вказаного Закону

 

 

 

 

Голова суду                                                                                                                      В.М. Шиян

 

Вик.:Василенко О.О,

66-19-78