Задати питання
flag Судова влада України

До уваги особи, яка приймає участь в розгляді справи – Гусєвої Катерини Юріївни

13 березня 2018, 14:44

Оголошення по цивільній справі №552/1257/18 за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Приватбанк»  до Гусєвої Катерини Юріївни  про стягнення заборгованості за кредитним договором.

До уваги особи, яка приймає участь в розгляді справи –  Гусєвої Катерини Юріївни ,  останнє відоме місце проживання: 36000, м. Полтава, провул. Великий, 2А, к. 204 Київський районний суд м. Полтави в порядку, передбаченому ч.11 ст.128, ч. 10 ст.  187 ЦПК України, повідомляє  про розгляд  цивільної справи №552/1257/18 за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Приватбанк»  до Гусєвої Катерини Юріївни   про стягнення заборгованості за кредитним договором  за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

З повним текстом ухвали про відкриття провадження у справі  можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/sud1609.

 

     Суддя Київського районного                 суду м.Полтави  Н.Л.Яковенко