flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги осіб, які приймають участь в розгляді справи – Приймак Любов Олександрівни

12 січня 2018, 15:23

Оголошення по цивільній справі №552/5083/17 за позовною заявою Гичко Наталії Андріївни до Приймак Любов Олександрівни, яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітнього Приймак Рустама Руслановича, Скоробач Сергія Євгенійовича про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням.

До уваги осіб, які приймають участь в розгляді справи –  Приймак Любов Олександрівни, яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітнього Приймак Рустама Руслановича,  останнє відоме місце проживання: м. Полтава, вул. Курчатова, 7, к.1, кв. 80., та Скоробач Сергій Євгенійович, останнє відоме місце проживання: м. Полтава, вул. Курчатова, 7, к.1, кв. 80

Київський районний суд м. Полтави в порядку, передбаченому ч. 10 ст.  187 ЦПК України викликає Приймак Любов Олександрівни, яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітнього Приймак Рустама Руслановича, Скоробач Сергія Євгенійовича  в якості відповідачів в судове засідання  по цивільній справі №552/5083/17 за позовною заявою Гичко Наталії Андріївни до Приймак Любов Олександрівни, яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітнього Приймак Рустама Руслановича, Скоробач Сергія Євгенійовича про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням.

Справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін про дату, час та місце судового засідання з розгляду справи по суті.

Судове засідання з  розгляду справи  по суті відбудеться  о  10-00 год.  19 січня 2018 року в місті Полтаві приміщенні  Київського районного суду м. Полтави  за адресою: 36034,  м. Полтава, провул. Хорольський, 6.

         Відповідач зобов’язаний  повідомити суд про причини неявки в судове засідання.

Наслідком неявки відповідача в судове засідання є розгляд справи без його участі на підставі наявних в справі доказів та матеріалів.

           

 

     Суддя Київського районного суду м.Полтави                                                     Н.Л.Яковенко